sklep z feminizowanymi i automatycznymi nasionami marihuany, konopi na thc-thc.com

W Australii od listopada jest legalna Medyczna marihuana

Prognozowane obroty w wysokości 75 milionów dolarów

W Australii od listopada jest legalna Medyczna marihuana, JamaicaSeeds.pl

Także na drugim końcu świata prohibicja, czyli zakaz marihuany, odwraca się w przeciwnym kierunku.

Konopie lecznicze od listopada są legalne w Australii. Decyzja o wzmocnieniu praw pacjentów została zaakceptowana przez Departament Produktów Medycznych Ministerstwa Zdrowia i od 1 listopada mają oni prawo do korzystania z marihuany w celach medycznych. Tym samym Ministerstwo poszło śladami Zachodniego Parlamentu Federalnego, który zezwolił na uprawę marihuany do celów medycznych.

Pod ścisłym rygorem lekarze w tym samym terminie mogą przepisać swoim pacjentom marihuanę, która jest dostępna tylko w aptekach. Wraz ze zmianą sytuacji prawnej nadaje się również okazja do efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej uprawy konopi w celach leczniczych, na której pozwolenie mogą ubiegać się ludzie interesu. Warunkiem są prawni nabywcy tych roślin i brak nieprawidłowości we własnym życiorysie.

Zezwolenia uprawy dla nowych producentów konopi doprowadziłyby do powstania konkurencji lub też i współpracy trzech głównych grup, które rozprzestrzeniły się już na australijskim rynku konopi. Są to MGC Pharma, MMJ Phytotech i Cresno Pharma , które posiadają indeks giełdowy na australijskiej giełdzie. Szacuje się, że roczna sprzedaż marihuany medycznej w krainie kangurów wyniesie ponad 75 mln dolarów.

Jedyną niedozwoloną rzeczą pozostaje nadal wdychanie dymu marihuany…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.