HollywEEd: Żartowniś stawił się policji

Niedawno pisaliśmy o niecodziennym zdarzeniu w Hollywood. Otóż w sylwestrową noc jakiś żartowniś nie miał ochoty na zabawę noworoczną. W zamian postanowił całemu Hollywood zrobić kawał. Za pomocą tkanin zmienił słynny na cały świat napis HollywOOd na HollywEEd.

Sprawca tego żartu, Zachary Fernandez stawił się w poniedziałek razem ze swoim prawnikiem na jednym z posterunków policji. Wypuszczono go, jednak musi on 15. lutego stawić się przed Sądem .

Fernandezowi zarzuca się niedozwolony wstęp na posesję oraz zmanipulowanie napisu Hollywood zmieniając obydwie litery O na E, w wyniku czego powstał napis Hollyweed.

Mężczyzna zeznał, że swoim zachowaniem chciał zwrócić uwagę na kalifornijskie referendum w sprawie dekryminalizacji marihuany, za którą społeczeństwo głosowało w listopadzie.

Sam legendarny napis znajduje się w Los Angeles od 1923 roku. Początkowo służył jako reklama nieruchomości i jego nazwa brzmiała Hollywoodland. W latach 40. usunięto jednak ostatnie cztery litery, a pozostały napis stał się symbolem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.