HollywOOd stało się HollywEEd

Mieszkańcy Los Angeles w Nowy Rok zostali zaskoczeni niecodziennym widokiem. Otóż nieznany artysta przerobił za pomocą białych i czarnych tkanin słynny napis HOLLYWOOD na HOLLYWEED.

Zdarzenie miało miejsce w Sylwestrową Noc około godziny 3 nad ranem. Media mówią o wandalizmie żartownisia, któremu nie straszna była nawet panująca ulewa.

Takie zdarzenie miało już miejsce przed 41 laty. Wtedy to niejaki Danny Finegood również przerobił napis na Hollyweed, aby celebrować złagodzenie restrykcji cannabisowych w Kaliforni w 1976 roku. Jednak drugi raz Finegood nie mógł się podjąć tego czynu, gdyż zmarł on w 2007 roku.

Podczas gdy mieszkańcy i turyści cieszą się z nowej rozrywki, policja nadal poszukuje owego wandala, który został w prawdzie uchwycony przez kamery monitoringu, jednak z powodu panującej ciemności i warunków pogodowych nie może zostać zidentyfikowany.

W związku z tym, że użył on tej samej techniki co w 1976 roku Danny Finegood, policjanci mogli z łatwością usunąć materiał i nie doszło do uszkodzenia oryginalnego słynnego na cały świat napisu.

Cóż, dla nas słowo wandalizm oznacza coś zupełnie innego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.