Mobilne laboratorium: Sensor i urządzenie do mierzenia MyDx

MyDx jest pierwszym przenośnym analizatorem, który umożliwia konsumentowi określenie związków chemicznych oraz czystość próbek konopnych.

mobilne-laboratorium-sensor-i-urzadzenie-do-mierzenia-mydx-1

Konsumenci marihuany stają się coraz bardziej wymagający jeśli chodzi o ich ulubioną używkę. Dowiadują się również na temat różnych odmian, kannabinoidów w roślinie, oraz sposobu produkcji, przez co stają się jeszcze bardziej krytyczni.

MyDx to produkt, który został zaprojektowany, aby można było przeprowadzić cały szereg analiz chemicznych – żywności, wody i powietrza. Jednakże dostępna jest do tego specjalna aplikacja, która została opracowana dla rynku konopnego, co jest głównym przedmiotem przedsiębiorstwa. Analizator, który jest zasilany baterią i działa przez bluetooth wykorzystuje nanotechnologię, opracowaną w Jet Propulsion Lab NASA, wysyła elektroniczne czujniki do każdej substancji znajdującej się w opakowaniu.

Należy umieścić niewielką ilość marihuany w receptorze próbki, połączyć tester ze smartfonem i nacisnąć przycisk „Start” na ekranie smartfonu. Urządzenie wysyła analizę chemiczną oraz jej wyniki na aplikację mobilną (dostępną dla użytkowników iPhone i Android, które można pobrać z App Store i Google Play). Użytkownik otrzymuje analizę chemiczną w ciągu kilku minut.

Oto reklama, którą możecie obejrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.