sklep z feminizowanymi i automatycznymi nasionami marihuany, konopi thc-thc.com

Fusy z kawy jako nawóz

fusy-z-kawy-jako-nawoz-marihuana-1
Badania i doświadczenia hodowców dowodzą, że kawa może służyć jako samodzielny biologiczny składnik odżywczy albo jako dodatek do nawozu. Fusy mają poziom pH między 5,8 a 6,2, który jest idealny dla uprawy. Zawiera więcej niż 2% azotu, od 0,06 do 0,3% fosforu i od 0,6 do 1% potasu. Stosunek ten jest odpowiedni zarówno dla okresu wegetatywnego jak i kwitnienia, nawet jeżeli zawiera on za małą ilość fosforu (w postaci kwasu fosforowego) dla okresu kwitnienia. Przez to trzeba sięgnąć po inne źródła fosforu.

Większość makro składników odżywczych i minerałów (mikroelementy) znajdujących się w fusach z kawy są bezpośrednio dostępne dla rośliny i nie są uwalniane wolno tak jak następuje to w przypadku innych nawozów biologicznych. Grzybów i bakterie w glebie potrzebują czasu, aby przekształcić się w substancje odżywcze i minerały dla roślin.

Fusy nie zawierają prawie w ogóle wapnia, pierwiastek chemiczny uwielbiany przez rośliny. Organiczne mieszanki nawożące z dodatkiem skórek od jaj i fusów dostarczają roślinie odpowiednią ilość wapnia.

Fusy są kwaśne, ale mogą być wypłukane wodą dla podwyższenia poziomu pH do 6,5. Możesz też fusy do wody wodzie i używać taką mieszankę do nawadniania lub opryskiwania liści.

automatyczne nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, niskie ceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Fusy z kawy jako nawóz”


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.