Pierwszy Coffeeshop Stanów Zjednoczonych w Hollywood

Każdy, kto w przeszłości chciał się zrelaksować w Coffeeshopie, nie miał innego wyjścia, jak tylko udać się do Holandii. Zamiast ponownie wybierać się do Amsterdamu, od października tego roku masz okazję odwiedzić pierwszy Coffeeshop Stanów Zjednoczonych. Znajduje się on w samym centrum zachodniego Hollywood, Los Angeles, i prawdopodobnie ma okazję stać się jednym z najbardziej luksusowych miejsc dla marihuany na świecie.

Używanie konopi indyjskich w celach rekreacyjnych jest dozwolone w Kalifornii od 2017 roku, ale w tak zwanych „dispensaries” jest wyraźnie zabronione. Producent marihuany Lowell Farms nie próżnował i właśnie w tym celu stworzył „gastronomię przeżyć”, która postawi większość holenderskich Coffeeshopów w cieniu. Nie znajdziesz tu przyćmionego oświetlenia i zużytych mebli, wnętrze jest błyszczące, czyste, zalane światłem słonecznym i stylowe.

Alkohol nie jest tutaj podawany, ponieważ, tak jak w Holandii, mieszanie alkoholu i marihuany nie jest dozwolone przez prawo. Za to znajdziesz tutaj nie tylko przekąski, ale i bogate menu z wysokiej jakości potrawami, prosto z garnka szefowej kuchni Andrei Drummer.

Można powiedzieć, że wszystko razem tworzy o wiele bardziej ekskluzywne miesjce niż Chocomel i Haschisch-Joint, ale to przecież w końcu Hollywood. A gdzie jeszcze można spotkać takie gwiazdy jak Miley Cyrus czy producent Mark Ronson (którzy zostali zauważeni na otwarciu)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.