sklep z feminizowanymi i automatycznymi nasionami marihuany, konopi na thc-thc.com

Pierwszy Coffeeshop Stanów Zjednoczonych w Hollywood

Każdy, kto w przeszłości chciał się zrelaksować w Coffeeshopie, nie miał innego wyjścia, jak tylko udać się do Holandii. Zamiast ponownie wybierać się do Amsterdamu, od października tego roku masz okazję odwiedzić pierwszy Coffeeshop Stanów Zjednoczonych. Znajduje się on w samym centrum zachodniego Hollywood, Los Angeles, i prawdopodobnie ma okazję stać się jednym z najbardziej luksusowych miejsc dla marihuany na świecie.

Pierwszy Coffeeshop Stanów Zjednoczonych w Hollywood, JamaicaSeeds.pl

Używanie konopi indyjskich w celach rekreacyjnych jest dozwolone w Kalifornii od 2017 roku, ale w tak zwanych „dispensaries” jest wyraźnie zabronione. Producent marihuany Lowell Farms nie próżnował i właśnie w tym celu stworzył „gastronomię przeżyć”, która postawi większość holenderskich Coffeeshopów w cieniu. Nie znajdziesz tu przyćmionego oświetlenia i zużytych mebli, wnętrze jest błyszczące, czyste, zalane światłem słonecznym i stylowe.

Alkohol nie jest tutaj podawany, ponieważ, tak jak w Holandii, mieszanie alkoholu i marihuany nie jest dozwolone przez prawo. Za to znajdziesz tutaj nie tylko przekąski, ale i bogate menu z wysokiej jakości potrawami, prosto z garnka szefowej kuchni Andrei Drummer.

Można powiedzieć, że wszystko razem tworzy o wiele bardziej ekskluzywne miesjce niż Chocomel i Haschisch-Joint, ale to przecież w końcu Hollywood. A gdzie jeszcze można spotkać takie gwiazdy jak Miley Cyrus czy producent Mark Ronson (którzy zostali zauważeni na otwarciu)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.