Kannabis pomaga utrzymać zdrowy wygląd skóry

Marihuana jest pełna związków przeciwzapalnych i przeciwutleniających – czyli idealnych dla tych, którzy chcą zadbać o swoją skórę. Jaki jest w tym haczyk? Nie można jej palić.

kannabis-skora-zdrowy-wyglad-1

Jeśli chodzi o konopie, najpopularniejszym jak dotąd sposobem jej konsumpcji jest jej palenie. Niestety palenie konopi niszczy wiele jej korzystnych składników, podczas gdy w tym samym czasie powstaje wiele szkodliwych związków. W efekcie, kolagen zawarty w skórze słabnie, co powoduje, że skóra wygląda jeszcze gorzej – podobnie jak w przypadku palenia tytoniu. Jeśli jednak będziesz unikać tego negatywnego połączenia, zdrowie Twojej skóry może się poprawić.

W grę wchodzi tutaj waporyzacja konopi, czyli jej odparowywanie. Jest to proces, w którym zioła, takie jak konopie, są tak rozgrzewane, że jej składniki aktywne zaczynają się gotować i odparowują z materiału roślinnego. W związku z tym proces spalania jest całkowicie pominięty i zapobiega zniszczeniu i konwersji substancji w szkodliwe związki.

Bez udziału złych aspektów procesu spalania, wolne odparowywanie uwalnia wszystkie naturalne przeciwutleniacze i substancje przeciwzapalne, które znajdują się w konopiach indyjskich. To z kolei zapobiega szkodom, które są spowodowane przez stres oksydacyjny i starzenie.

Więc tak długo, jak nie będziesz palić marihuanę, uczynisz dla siebie coś dobrego, używając jej jako część swoich rytuałów upiększających.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Kannabis pomaga utrzymać zdrowy wygląd skóry”


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.