Cannabis sprawi, że będziesz piękna.

Czyli temat dla żeńskiej części czytelników…

piekna-cannabis-konopie-83873

Długowłosi, kudłaci i brudni hipisi byli długo najbardziej rozpoznawalnymi zwolennikami konopi. Palacze, którzy przez swoje uzależnienie od marihuany zaniedbują higienę osobistą.

Ale czasy się zmieniają i dyskryminacyjne stereotypy tracą coraz bardziej na wiarygodności i ważności. W przyszłości obraz przyjaciół konopi może się gwałtownie zmienić, ponieważ przemysł kosmetyczny odkrył konopie jako użyteczny składnik. Marihuana sprawia, że stajemy się ​​piękniejsi. Przynajmniej tak się wydaje, jeśli spojrzeć na blogi o stylu życia i czasopisma mody, które się zachwycają skutecznością produktów wyprodukowanych na bazie roślin konopi.

Czasopismo Marie Clarie pisze o korzyściach, jakie kosmetyki z olejem konopnym mają na skórę i włosy.

Olej konopny stymuluje wzrost włosów dzięki niezbędnym kwasom tłuszczowym, a kwas linolenowy Gamma pomaga utrzymać nawilżoną skórę głowy i zmniejszyć ryzyko jej łuszczenia.

Witaminy E oleju konopnego mogą być stosowane w szamponach do stymulowania regeneracji włosów, a kwasy tłuszczowe nadałyby im nawilżenia – podobnie jak odżywka.

Ponieważ włosy składają się w dużej mierze z protein (kreatyny), to wysoka zawartość białka byłaby kolejnym czynnikiem, który rewitalizowałby zniszczone włosy i nadawałby elastyczności. Natomiast skóra głowy czerpałaby korzyści z przeciwzapalnych właściwości konopi.Terapia olejem konopnym znacznie zmniejszyłaby ryzyko egzemy, łuszczycy i wysypki. Roślina konopi posiada 60 różnych kannabinoidów, którymi można leczyć nawet trądzik.

W przeciwieństwie do palenia THC, stosowanie substancji na skórę ma działanie anty-aging – które jest spowodowane między innymi blokowaniem szkodliwych cząsteczek tlenu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.