Jak Odpalić Jointa Bez Zapalniczki?

Chyba każdy palacz marihuany, albo ogólnie palacz zna ten ból, gdy chce odpalić Lolka, a tu nie ma pod ręką ognia. Niezbędne narzędzie do zapalania papierosów jakim jest zapalniczka często lubi się zgubić – albo „przypadkowo “ trafić do kieszeni innej osoby.

Ale jointa lub boga można odpalić też bez pomocy zapalniczki lub zapałki. Może to zabrzmi jak prehistoryczna praktyka, ale czasami trzeba wyciągnąć z danej sytuacji to, co najlepsze.

Wielu z was pewnie myśli: „Jak to zrobić? Czy to w ogóle możliwe?”. Odpowiedź na to jest prosta – tak, to jest możliwe, a wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać ten artykuł.

Rozpal Swój Własny Płomień

W momencie, gdy trzymasz między zębami jointa, a nie masz pod ręką zapalniczki, musisz wywołać swojego wewnętrznego jaskiniowca.

Łatwiej jednak powiedzieć niż zrobić. Aby samodzielnie rozpalić ogień potrzebujesz dużo pomysłowości i dużo cierpliwości. Co więcej, taki własny ogień musisz rozpalić na zewnątrz, gdzie są wióry z drewna i małe gałązki, które łatwo się zapalą od jednej iskry.

Jednym ze sposobów na rozpalenie własnego ognia jest krzesiwo, które potarte o metal powoduje iskrę.

Jeśli nie masz krzesiwa, istnieje jeszcze prostsza metoda. Wszystko czego potrzebujesz to zwykła bateria AA i folia aluminiowa. Połącz dwa końce baterii za pomocą małego paska folii, a będziesz mógł obserwować, jak tworzy się mały płomień, który pomoże odpalić Ci jointa. Ale bądź ostrożny, aby nie podpalić sobie włosów.

Użyj Lupy

Wielu z nas zapewne eksperymentowało z lupą na wysuszonym liściu lub mrówce. Wszyscy widzieliśmy, jak można rozpalić ogień za pomocą słońca i odpowiedniego ustawienia szkła powiększającego. Tak jak w przypadku pierwszej metody, musisz to zrobić na zewnątrz. Do tej metody będziesz potrzebować szkła powiększającego, małego szklanego słoika i topów, które wybierzesz.

Aby rozpocząć umieść w słoiku pąk marihuany. Następnie trzymaj szkło powiększające pod kątem, pod którym wychwytuje silne promienie słoneczne. Skieruj go na słoik i dopilnuj, by promienie prześwitywały i trafiały w pąk. W ciągu kilku minut zauważysz, że pąk zaczyna wydzielać trochę dymu, co oznacza, że zaczyna się palić. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to umieścić pąk w szklanej fifce i mocno się zaciągnąć.

Spróbuj Zapalić Jointa Tosterem

Toster jest naszym wiernym towarzyszem o poranku, szczególnie dla tych, którzy rano się spieszą i muszą zjeść szybkie śniadanie.

Ale wielu z was nie wie, że toster może służyć też jako zapalniczka, jeśli nie macie jej pod ręką. W tym celu po prostu włącz urządzenie, poczekaj, aż się nagrzeje i odpal swojego jointa. Po kilku sekundach zobaczysz wspaniały biały dym unoszący się w powietrzu.

Niektórzy z was pewnie martwią się porażeniem prądem lub uszkodzeniem ciała. Nic Ci nie grozi, bo z dzisiejszymi tosterami to już nie problem. Uważaj tylko, żeby się nie poparzyć, dotykając bardzo gorącej powierzchni.

Skorzystaj z Zapalniczki Samochodowej

Ten kolejny sposób nie wymaga dalszych wyjaśnień. Od dziesięcioleci samochody są wyposażone we wbudowaną zapalniczkę samochodową – oczywiście działa ona nie tylko w przypadku papierosów, ale również i jointów.

Oczywiście ta opcja nie jest możliwa, jeśli nie masz samochodu lub masz nowszy model. W tym ostatnim przypadku zapalniczka samochodowa jest często zastępowana przez port USB, który wymaga zakupu osobnego gniazda zapalniczki. Jeśli jednak Twój samochód ma zapalniczkę samochodową, jedyną wadą w tym wszystkim jest to, że musisz się przejść do auta.

Użyj Kuchenki

Jako byliśmy dziećmi to uczono nas, by nie traktować kuchenki jak zabawki. Oczywiście ta rada odnosi się również do tej metody, więc zachowaj szczególną ostrożność.

Ta metoda jest, delikatnie mówiąc, trochę niekonwencjonalna. Oprócz samej kuchenki będziesz potrzebował również surowego makaronu spaghetti albo wykałaczki.

Najpierw nastaw kuchenkę na wysoką temperaturę. Jeśli używasz kuchenki indukcyjnej, to ten sposób nie wypali, ponieważ ten rodzaj kuchenek nie nagrzeje się, dopóki nie położysz na niej garnka.

Jeśli masz zwykłą kuchenkę elektryczną, to będziesz musiał poczekać kilka minut, aż się nagrzeje. Następnie bierzesz wykałaczkę bądź makaron i trzymasz jego koniec na palniku. Gdy się zacznie palić, to masz coś w rodzaju mini zapalniczki. Najlepiej odpal od razu świeczkę, to w przypadku gdy palisz fifkę lub bonga, nie będziesz musiał za każdym razem bawić się z makaronem.

Brak zapalniczki to nie koniec świata. Jeśli spojrzysz na swój problem nieszablonowo i trochę się postarasz, to bez problemu zapalisz jointa. Po prostu spróbuj jednej z tych metod. Ale pamiętaj, zachowaj ostrożność!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.