sklep z feminizowanymi i automatycznymi nasionami marihuany, konopi thc-thc.com

Przełom w leczeniu Alzheimera

Cannabis likwiduje neurotoksyczne proteiny zaatakowanych komórek mózgowych.
cannabis-bedica-granulat-medycyna-mediweed-1
Cannabis to lekarstwo! Że tak naprawdę jest, pokazują regularnie ukazujące się nowe badania naukowe z USA. Z końcem czerwca Salk Institute potwierdził po raz pierwszy w laboratorium kolejne przydatne zastosowanie składników cannabisu.

Portale internetowe piszą o przełomie w dziedzinie Alzheimera.

Salk Insitute udało się po raz pierwszy utrwalić naukowe dowody poprzez badania laboratoryjne, które potwierdzają, że THC oraz inne składniki rośliny marihuany mają działanie na zakażenie białka beta-amolyidowego, które jest ściśle powiązane z chorobą Alzheimera.

Nawet jeśli jeszcze nie wyjaśniono, w jaki sposób składniki cannabisu oddziałują na zapalenia i rozprzestrzenianie się neurotoksycznych protein, to i tak udowodniono i zademonstrowano tutaj, że ta roślina chroni komórki mózgowe. Cannabis doprowadza do tego, że te komórki nie są atakowane i przeżywają.

Powstanie innego leku o nazwie J174 doprowadziło naukowców do idei, że endokanabinoidy mogłyby być w laboratoryjnych badaniach skuteczne jako środek na symptomy Alzheimera. Także w przeszłości zaobserwowano związek pomiędzy konsumpcją marihuany a wzrostem pamięci u pacjentów z Alzheimerem, co wzbudza nadzieję wśród naukowców nowych badań na polepszenie metod leczenia Alzheimera.

automatyczne nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, niskie ceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.