Nowy i całkowicie dyskretny: Inhalator do kannabisu

kannabis-inhalator-1

Firma Vapen z Phoenix wynalazła Vapen Clear. Jest to inhalator, jaki znamy w przypadku astmy, jednak w jego kartuszy zawarty jest koncentrat THC. Jego zastosowanie nie wymaga ani palenia ani waporyzacji. Po prostu używamy go jak spray do astmy i wciągamy koncentrat od razu do płuc bez wytwarzania dodatkowych zapachów, które mogłyby nas zdradzić.

Kartusze wystarczają na dokładnie 100 pryśnięć po 10mg i w porównaniu do innych produktów zawierają 99,5% czystego THC. Dodatkowym plusem jest jego medyczny wygląd, co dodatkowo zapewnia nam dyskrecję i można go praktycznie wszędzie użyć. Są one dostępne w różnych smakach, Daytime („Sativa“), „Afternoon“ (Hybryda) und „Nighttime“ (Indica), takich odmian jak Jack Herer, Super Lemon Haze (Sativa), Bubblegum (Hybrydy) albo OG Kush (Indica). Do tego dostępne są różne odmiany CBD i mieszanki THC-CBD.

Teraz ta zła wiadomość. Jest to amerykański produkt i u nas niestety niedostępny. Można go dostać w Kalifornii, Waszyngtonie, Kolorado, Nevadzie i Oregon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.