Cannabisowe tampony łagodzą bóle menstruacyjne

Prawie każda kobieta doskonale je zna i co miesiąc jest przez nie odwiedzana: bóle miesiączkowe przed i podczas okresu… Bolesne skurcze w podbrzuszu są w stanie bardzo wpłynąć na życie codzienne kobiety tak, że niejedna najchętniej zostałaby z termoforem pod kołdrą. Zamiast zażywania silnych tabletek przeciwbólowych, które przy bardzo dokuczliwych bólach niezbyt pomagają, a tylko zatruwają kobiecy organizm, są dostępne w sprzedaży tampony z cannabisu, które mają skutecznie uśmierzyć dolegliwości menstruacyjne.

Raz w miesiącu dochodzi u każdej kobiety krwawienie miesiączkowe. Jednak dla wielu z nich te kilka dni przed i podczas okresu mogą stać się bardzo nieprzyjemne i bolesne. Oprócz bólu głowy i mdłości często miesiączce towarzyszą wahania nastroju, bóle pleców, skurcze podbrzusza oraz problemy z krążeniem.

Podczas gdy dotychczas kobiety sięgały po znane środki przeciwbólowe, jak Apap czy Ibuprofen, to na rynku pojawił się całkiem nowy wynalazek i to na dodatek całkowicie bezpieczny! Otóż od niedawna można nabyć tampony z cannabisu, które mają całkowicie zniwelować bóle menstruacyjne. Zostały one stworzone przez firmę „Foria”. Firma ta postarała się już o rozgłos swoim innym produktem jakim jest żel intymny na bazie marihuany.

Wspomniane tampony zawierają trzy naturalne składniki, które są całkowicie nieszkodliwe na naszego organizmu:

1. olej konopny, który został wyekstrahowany metodą CO2
2. izolator cannabidiolu
3. organiczne masło kokosowe

Działanie tego tamponu jest bardzo proste. Po wprowadzeniu go do pochwy uaktywnia on receptory cannabisowe w naszym organizmie, które znowu sprawiają, że pochwa, szyjka macicy i jajniki blokują powstawanie bólu. Następuje to po upływie jedynie ośmiu minut od wprowadzenia tamponu.

Łagodzące ból i rozluźniające mięśnie właściwości cannabisu zostają w taki sposób uwolniony, że nie wprowadzają kobiety w stan haju – tak na swojej stronie producent tamponów reklamuje swój produkt. Jesteśmy ciekawi, czy to naprawdę działa… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.