Basista zespołu KISS, Gene Simmons wkracza w biznes cannabisowy

Reklama dźwignią handlu, a znana twarz na pewno jej nie zaszkodzi, wręcz popchnie. Wie to również kanadyjska firma Invictus MD Strategies Corp., która w Kanadzie posiada różnorakie licencje na uprawę oraz sprzedaż cannabisu i tylko czeka na to, aż kanadyjski rynek latem tego roku zostanie otwarty również dla użytku rekreacyjnego. Aby nadal utrzymać się na wiodącej pozycji w Big Businessie, szefowie takich przedsiębiorstw wpadli na genialny ruch i zaprosili do współpracy legendę Rock’n’Rolla – Gene Simmonsa.

Współzałożyciel zespołu KISS od tej chwili będzie wspierał firmę Invictus MD Strategies Corp. w pracy publicznej i przejmie pozycję wiodącą w strategii marketingowej. W zamian za to ikona rocka otrzyma spory pakiet udziałów firmy i dosyć sporo pieniędzy, bo aż 2,5 miliona dolarów.

„Gene Simmons to geniusz brandingu oraz merchandisingu i stworzył nie tylko jeden z kultowych zespołów wszech czasów, ale również spędził dekady w rozpowszechnieniu na cały świat dzisiaj już bardzo znanych i odnoszących sukces marek – cieszy się szef Invictusa, Dan Kriznic z najnowszej zdobyczy, która wraz ze swoim zespołem sprzedała ponad 100 milionów. „Gene będzie prowadził inicjatywy marketingowe, które pomogą w rozpowszechnianiu pozytywnych przekazów, które są fokusem firmy Invictus.“

Również sam Gene Simmons cieszy się ze współpracy z firmą cannabisową: “Poczucie wartości oraz rodzina są dla mnie bardzo ważne i jak tylko pierwszy raz rozmawiałem z Danem z Invictusa od razu wiedziałem, że te ważne dziedziny w życiu codziennym nam obydwu leżą na sercu. Zamiast od razu przejść do negocjacji, najpierw porozmawialiśmy o tym, co jest dla nas najważniejsze.“

To, że Simmons ma szczęśliwą rękę do zarabiania pieniędzy, pokazują jego sukcesywne aktywności poza sceną. Razem ze swoim zespołem stworzył on imperium merchandisingowe z liczbą 2.500 pojedynczych licencji. T-Shirty, Automaty z pinballem, komiksy czy nawet karty kredytowe – nazwa KISS jest widoczna prawie wszędzie i na każdym przedmiocie, który użytkowany jest przez człowieka. Również pewien program reality show z 167 odcinkami, wyświetlany w 84 krajach świata, to sprawka Simmonsa. Ponadto 69-latek uznawany jest dzisiaj jako odkrywca zespołu hard rockowego Van Halen, a kariera Lizy Minnellis bez jego managementu była by tylko w połowie taka sukcesywna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.