Nowy Rekord THC: Odmiana Konopi „Brownie Scout” Robi Furorę

Green Thumb Industries (GTI), producent medycznej marihuany z Illinois, USA, wywołuje sensację wśród amerykańskich miłośników marihuany. Firma stworzyła nową odmianę, która prześcignie wszystko, co było wcześniej widziane pod względem zawartości THC: „Brownie Scout”, bo tak brzmi nazwa krzyżówki „Platinum Girl Scout Cookies” i ekskluzywnej odmiany GTI o nazwie „Great Divide”.

Odpowiedzialne laboratorium badawcze ACT Laboratories stwierdziło, że kwiaty nowej kreacji z zawartością 37,5% THC (THCa) były najsilniejszymi, jakie kiedykolwiek testowano. Kate Denton, zastępca dyrektora ds. marketingu w GTI, poinformowała, że ostatnie cztery zbiory Brownie Scout miały miejsce pod koniec lat trzydziestych.

Takie pomiary często prowadzą do sceptycyzmu, ponieważ pojawiają się wątpliwości, czy tak wysokie wartości w surowcu kwiatowym są w ogóle możliwe. Jednakże, według „Phylos Bioscience”, znanej firmy badawczej zajmującej się marihuaną, wartości THC na poziomie nieco poniżej czterdziestu procent są mało prawdopodobne, ale w każdym razie w ramach możliwości.

I nawet jeśli ta opinia została już ustalona w branży, że zawartość THC nie powinna być tak ważna i że inne cannabinoidy oraz terpeny również mają kluczowe znaczenie dla mocy i działania konopi indyjskich. Do tej pory jednak szczep był dostępny tylko pod własną marką GTI o nazwie „Rythm” oraz w gotowych, skręconych jointach marki „Dogwalkers”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.