sklep z feminizowanymi i automatycznymi nasionami marihuany, konopi thc-thc.com

Afrodyzjakalne rośliny uzdrawiające

Szeroko rozpowszechnioną opinią jest to, że spożywanie cannabisu ma negatywny wpływ na pożądanie seksualne albo sprawność seksualną. Czyli brak ochoty na seks i tak dalej… Nowe badania pokazują jednak, że jest dokładnie na odwrót (albo palacza marihuany strasznie cynią swoim życiem seksualnym).

Fakultet medyczny uniwersytetu w Stanford chciał się upewnić i przeprowadził badania na 50.000 Amerykanów pomiędzy 25 a 45 rokiem życia. Badanie polegało na wypełnieniu ankiety z pytaniami o seksualne zwyczaje oraz używanie cannabisu. Marihuana okazała się u obydwu płci afrodyzjakalna.

Kobiety, które regularnie zażywają cannabis średnio uprawiają 7,1 razy seks w miesiącu. Jednak kobiety, które nie konsumują cannabis, uprawiają tylko 6 razy w miesiącu seks.

Natomiast u mężczyzn wygląda to podobnie. Jak się okazuje męscy konsumenci cannabisu współżyją średnio 6,9 razy na miesiąc, a niekonsumujący jedynie 5,6 razy. łącznie wyniki te pokazują, że regularni palacze marihuany mają o 20 procent więcej seksu niż abstynenci.

„Spożywanie marihuany jest bardzo szeroko rozpowszechnione. Związek pomiędzy spożywaniem a częstotliwością aktywności seksualnej dotychczas nie została jeszcze poddana żadnym analizom” – powiedział urolog oraz współautor badań Dr. Michael Eisenberg.

„Wygląda na to, że regularne zażywanie cannabisu nie ma negatywnego wpływu na motywację oraz sprawność seksualną. Jeśli w ogóle, to można jedynie powiedzieć, że wręcz przeciwnie, wiąże się on z większą liczbą odbywanych stosunków.”

Dr. Eisenberg dodał, że badanie to odzwierciedliło ogólny trend, ponieważ w badaniu brały udział obydwie płcie, kilka narodowości oraz grup wiekowych. Badane osoby posiadały różne wykształcenie oraz różne zarobki, poza tym należały do różnych przynależności religijnych. Również jeśli chodzi o stan zdrowia to dane osoby wykazywały szerokie spektrum. Wśród nich byli single, żonaci oraz mężatki, osoby posiadające dzieci oraz bezdzietne.

Ankieta ta z pewnością podważa dotychczasowy pogląd na oddziaływanie cannabisu na życie seksualne.

automatyczne nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, niskie ceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.