sklep z feminizowanymi i automatycznymi nasionami marihuany, konopi thc-thc.com

Publiczne palenie marihuany w centrum Den Haag zakazane

Rośnie liczba skarg na spożywanie marihuany w częściach Holandii.

Holandia często zwana jest Mekką dla koneserów cannabisu. Jednak sytuacja tamtejszych Coffeeshopów, a raczej ich zaopatrzenia mówią raczej coś innego. Nawet jeśli tamtejsza polityka stara się po latach zrobić coś z dotychczas koniecznym interesami z nieznanymi growerami i ma zamiar zadbać o legalne źródła dostawy cannabisu, to i tak weszło już w życie dość środków, jak na przykład odebranie praw Coffeeshopom w Amsterdamie, które utrudniają życie koneserom cannabisu w liberalnym kraju.

Ze względu na coraz to większą liczbę wpływających skarg na spożywanie cannabisu w niektórych częściach Holandii zakazano teraz publicznej konsumpcji w centrum miasta Den Haag. Według donosów skargi spowodowane są ciągłym hałasem i wytwarzanym zapachem przez konsumentów marihuany. Przez to władze miasta czuły się zmuszone do powołania nowej ustawy.

Według informacji w 13 miejscach centrum miasta Den Haag obowiązuje zakaz dotyczący publicznego palenia marihuany. Do końca kwietnia osoby, do których ta informacja jeszcze nie dotarła, miały być upominane, a od początku maja takie zachowanie ma być karane mandatami.

Aby również wszyscy turyści mogli dowiedzieć się o nowych zmianach i zapobiec nieporozumieniom, wszystkie tamtejsze hotele oraz schroniska wyposażono w ulotki w języku angielskim zawierające takowe informacje.

Den Haag jako pierwsze miasto w Holandii uchwaliło zakaz spożywania produktów cannabisowych dla zabezpieczenia pokojowego współżycia społecznego.

automatyczne nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, niskie ceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.