Publiczne palenie marihuany w centrum Den Haag zakazane

Rośnie liczba skarg na spożywanie marihuany w częściach Holandii.

Holandia często zwana jest Mekką dla koneserów cannabisu. Jednak sytuacja tamtejszych Coffeeshopów, a raczej ich zaopatrzenia mówią raczej coś innego. Nawet jeśli tamtejsza polityka stara się po latach zrobić coś z dotychczas koniecznym interesami z nieznanymi growerami i ma zamiar zadbać o legalne źródła dostawy cannabisu, to i tak weszło już w życie dość środków, jak na przykład odebranie praw Coffeeshopom w Amsterdamie, które utrudniają życie koneserom cannabisu w liberalnym kraju.

Ze względu na coraz to większą liczbę wpływających skarg na spożywanie cannabisu w niektórych częściach Holandii zakazano teraz publicznej konsumpcji w centrum miasta Den Haag. Według donosów skargi spowodowane są ciągłym hałasem i wytwarzanym zapachem przez konsumentów marihuany. Przez to władze miasta czuły się zmuszone do powołania nowej ustawy.

Według informacji w 13 miejscach centrum miasta Den Haag obowiązuje zakaz dotyczący publicznego palenia marihuany. Do końca kwietnia osoby, do których ta informacja jeszcze nie dotarła, miały być upominane, a od początku maja takie zachowanie ma być karane mandatami.

Aby również wszyscy turyści mogli dowiedzieć się o nowych zmianach i zapobiec nieporozumieniom, wszystkie tamtejsze hotele oraz schroniska wyposażono w ulotki w języku angielskim zawierające takowe informacje.

Den Haag jako pierwsze miasto w Holandii uchwaliło zakaz spożywania produktów cannabisowych dla zabezpieczenia pokojowego współżycia społecznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.