Międzynarodowe targi marihuany Mary Jane Berlin 2016

Pod koniec maja 2016 na terenie mierzącej ponad 4.000m2 hali i 3.000m2 terenu wokół niej Postbahnhofu w Berlinie po raz pierwszy odbyły się trzydniowe międzynarodowe targi marihuany Mary Jane Berlin 2016.

Międzynarodowe targi marihuany Mary Jane Berlin 2016, JamaicaSeeds.pl

Wcześniej przez 10 lat nie miało miejsca żadne takie podobne wydarzenie, aż latem 2015 roku w Monachium odbyły się po raz pierwszy targi Cannabis XXL. Można powiedzieć, że jak na bawarskie warunki te targi były dosyć sporym sukcesem, jednak nie mogły one się pochwalić obecnością dużych i znanych marek jak i dużej publiczności, przez co nie wszyscy wyszli stamtąd zadowoleni. Świetna lokalizacja w samej stolicy Niemiec i większa sympatia zarówno u 10.000 osobowej publiczności jak i u ponad 150 wystawców z Niemiec i resztki świata doprowadziły do tego, że tegoroczne targi Cannabis XXL zostały odwołane, a następne odbędą się dopiero w lipcu 2017 roku. Im gorzej dla Bawarczyków, tym lepiej dla Berlińczyków.

Tegoroczną Mary Jane Berlin 2016 przez całe trzy dni zalewały tłumy. Jak oczekiwano w sobotę i niedzielę jeszcze większe, niż w piątek, w który targi się zaczęły. Można było spotkać tam różnorodną publiczność – od hipisa po pana z krawatem we wszystkich kategoriach wiekowych. Nie zabrakło także i żeńskiej publiczności, jak i policji, która wyjątkowo nie ganiała za ewentualnymi konsumentami marihuany, a dopełniła swoich obowiązków ujmując złodziei, którzy obrabowali dwa stanowiska.

Duże zainteresowanie targami Mary Jane miało też miejsce wśród cierpiących na różnego rodzaju choroby osób, które ze skutkiem szukały porad związanych z leczeniem swoich schorzeń. Takie marki, jak Barney’s Farm, Royal Queen Seeds, Dutch Passion czy Sensi Seeds zadbały o to, aby nikt nie opuścił hali z zawiedzioną miną i dostarczały informacji o wszechstronności marihuany jako produkt żywnościowy, kosmetyk, materiał budowlany, lekarstwo i wiele więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.