sklep z feminizowanymi i automatycznymi nasionami marihuany, konopi na thc-thc.com

Niemcy: Jak było zanim zalegalizowano medyczną marihuanę?

Jak już wiemy, od 19 stycznia 2017 roku Niemcy nareszcie doczekali się tego wielkiego dnia, kiedy to sen stał się rzeczywistością i Rząd jednogłośnie zalegalizował medyczną marihuanę. Mało tego. Przy ciężkich przypadkach kasy chorych są zobowiązane do pokrycia wszelkich kosztów leczenia pacjenta cannabisem przeznaczonym do celów medycznych, który jest dostępny tylko a aptekach.

Niemcy: Jak było zanim zalegalizowano medyczną marihuanę?, JamaicaSeeds.pl

Niestety chorzy na różne schorzenia ludzie nie mogą jeszcze sami uprawiać konopi do własnego użytku w domu. Dotychczas znany jest tylko jeden taki przypadek mężczyzny z Mannheim, który za swoje leczenie musiałby co miesiąc płacić około 1500 euro, na co go nie stać.

Więcej na ten temat możesz przeczytać tu: http://jamaica.com.pl/?p=835

Przedstawimy teraz przypadek mężczyzny, który dopóki nie zalegalizowano medycznej marihuany, w prawdzie posiadał pozwolenie na leczenie cannabisem, ale ze względu na to, że nie posiadał on żadnych dochodów, nie był w stanie opłacać swojego miesięcznego leczenia.

Owy mężczyzna to 58-latek, który cierpi na syndrom Tourette’a. W związku z tym, że nie było go stać na kupno marihuany w aptece, postanowił on sam uprawiać konopie w domu. W końcu dostał zalecenie od lekarza. Niestety mężczyzna został przez Sąd skazany za to na 8 miesięcy więzienia.

Mężczyzna potrzebuje dziennie 7-8 jointów, aby móc utrzymać swoje drgania i zaburzenia ruchu pod kontrolą, a dzięki temu może też prowadzić prawie że normalne życie. Mężczyzna jednak nie zrezygnował i w sumie stanął już pięć razy przed Sądem. Jego adwokat bez skutku próbował przekonać Sędziego do tego, że chodzi tu wyłącznie o niezbędny do życia i normalnego funkcjonowania lek.

Oskarżony zapewniał ponadto, że nigdy w życiu nie popełnił żadnego przestępstwa. Nigdy nie byłby w stanie kogoś uderzyć czy nawet obrazić albo ukraść. Jest on spokojnym i uczciwym człowiekiem. Mimo to został on skazany nie tylko na 8 miesięcy więzienia, ale ponadto obciążony wszystkimi kosztami sądowymi i zabrano mu też cały sprzęt do uprawy.

Obrońca mężczyzny zapowiedział apelację do wszystkich instancji, aż w końcu dotrą do celu.

Jesteśmy ciekawi jak sprawa wygląda teraz, gdy medyczna marihuana jest już zalegalizowana…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.