sklep z feminizowanymi i automatycznymi nasionami marihuany, konopi thc-thc.com

Amerykańscy naukowcy potwierdzają działanie medycznej marihuany

Obszerne badania naukowe przeprowadzane w Stanach Zjednoczonych przez National Academies for Science, Engineering and Medicine potwierdzają właśnie to, co wiedzą już miliony pacjentów. A mianowicie to, że Cannabis to bardzo cenny lek.

Opublikowane już w styczniu tamtego roku meta-badania, które opierają się na dalszych 24.000 badań doszły do takiego rezultatu, że spożywanie cannabisu nie wywołuje żadnych długotrwałych szkód w ludzkim ciele.

Nie stwierdzono również, czy też lepiej powiedziawszy nie można było stwierdzić żadnego statystycznego związku pomiędzy paleniem cannabisu a powstaniem nowotworu płuc czy też przewlekłej chorobie płuc.

Podczas gdy naukowcy mimo żywych przeciwnych dowodów nie przypisują cannabisowi żadnych właściwości leczniczych w przypadkach nowotworów, to przyznają tej zielonej roślinie w między czasie dużą skuteczność w leczeniu przewlekłych bóli.

Taki sam przypadek odnotowujemy przy terapii stwardnienia rozsianego. W prawdzie naukowcy ciągle niechętnie przyznają się i obstają za medyczną marihuaną to mimo tego przyznają, że cannabis nie powoduje żadnych poważnych chorób.

Nie istnieją żadne dowody i zanotowane przypadki, które wskazywały by na związek pomiędzy zażywaniem cannabisu a zawałami serca, udarami mózgu czy cukrzycą. Ponadto dane z badań dostarczają wiele cennych wskazówek na to, że marihuana posiada bardzo dobre właściwości przeciwzapalne.

Również bajki o tym, jakoby marihuana była narkotykiem który powoduje uzależnienie i prowadzi do konsumpcji również innych narkotyków zostały wreszcie obalone. Statystycznie nie istnieje żadna wskazówka na to, jakoby spożywanie cannabisu miało związek z późniejszym sięgnięciem po ostrzejsze używki i narkotyki.

Na końcu autorzy badań wyrazili swój żal faktem, że sytuacja prawna w USA nadal nie zezwala na dokładniejsze przestudiowanie wszystkich właściwości uzdrawiających tego wspaniałego zielonego zioła.

automatyczne nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, niskie ceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Amerykańscy naukowcy potwierdzają działanie medycznej marihuany”


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.