Byli Młodzi i Potrzebowali Zioła

Zgraja złodziei poniosła nędzną porażkę podczas kradzieży konopi.

Na drodze w Molalla w stanie Oregon policjanci zobaczyli coś ciekawego: w środku nocy, około trzeciej nad ranem, zobaczyli cztery postacie wysmarowane błotem, które gęsiego przemieszczały się wzdłuż pobocza drogi i niosły ze sobą duże krzaki roślin konopi.

Jeden z chłopaków niósł gruby worek, z którego zioło niemal się przelewało, a inni napchali marihuanę po brzegi wszystkich kieszeni jakie mieli.

Na krótko przed zatrzymaniem przez policję grupa ukradła marihuanę z pobliskiego, legalnego zakładu hodowli. Mając około 30 do 40 kilogramami łupu, podejrzani wybrali się w drogę do domu. Prawdopodobnie nie mogli się doczekać, aż wreszcie będą mogli rozgrzać soczystym jointem swoje przemarznięte kończyny.

Ale nawet jeśli w połowie drogi nie zostaliby złapani przez policję, która została zaalarmowana przez podejrzliwych mieszkańców, to prędzej czy później przeżyliby niemiłą niespodziankę, ponieważ skradzione części roślin to wolne od THC konopie przemysłowe, których wartość wynosi tylko około 2.000 dolarów.

Złodzieje w wieku od 19 do 22 lat mimo to będą mieli dreszcz wrażeń po swoich ekscytujących nocnych wędrówkach w postaci zarzutów za kradzież i włamanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © JamaicaSeeds.pl - Ciekawostki, informacje o marihuanie, konopi, CBD, THC.